Вычисли

5,6 + (-1 1/8) - 5,08

+2
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 19:03
    0
    5.6 + (-11:8) - 5.08 = 5.6 + (-9.625) - 5.08 = - 4.025 - 5.08 = - 9.105