Х+200=13+400 х*80=720 60 * у=420 помогите

+3
Ответы (2)
  1. 15 января, 22:16
    0
    Х+200=413 х*80=720 60*у=420

    х=413-200 х=720/80 у=420/60

    х=213 х=9 у=7
  2. 15 января, 23:27
    0
    X=13+400+200

    x=213

    x=720:80

    x=9

    y=420:60

    y=7