20+2 * (15-7) + (48+12) : 10-6*5

+2
Ответы (1)
  1. 13 августа, 18:47
    0
    15-7=8

    48+12=60

    2*8=16

    6*5=30

    60:10=6

    20+16=36

    6-30=-24

    -24+36=12