5,72 * 3 / 11 = ? 8,4 : 2 1/3=? 6,3 * 1 2/9=?

+1
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 00:46
    0
    5,72=572/100

    572/100*3/11 = 1716/1100

    84/10 : 7/3=84/10*3/7=252/30

    63/10 * 11/9=693/90