7068+93840:46-506*18

1285-282*75:47+14472*18

+1
Ответы (1)
  1. 25 августа, 17:06
    0
    1. 1) 506*18=9108

    2) 93840:46=2040

    3) 7068-2040=9108

    4) 9108-9108=0

    2. 1) 282*75=21150

    2) 14472*18=260496

    3) 21150:47=45

    4) 1285-450 = 835

    5) 835+260496 = 261331