8014-132*34+44892:36

+5
Ответы (1)
  1. 13 июля, 12:41
    0
    8014-132*34+44892:36 = 4773

    1) 132*34=4488

    2) 44892:36=1247

    3) 8014-4488=3526

    4) 3526+1247=4773