3/5-1/5 7/20-3/20 12/16-3/16 16/27-8/27

5/9-1/3 1/3-8/27 3/4 - 4/7 16/27-1/9 3/5-1/3 11/12-11/18

+1
Ответы (1)
  1. 2 ноября, 09:33
    0
    3/5-1/5=2/5

    7/20-3/20=4/20=1/5

    12/16-3/16=9/16

    16/27-8/27=8/27

    5/9-1/3=5/9-3/9=2/9

    1/3-8/27=9/27-8/27=1/27

    3/4 - 4/7 = 21/28-16/28=5/28

    16/27-1/9=16/27-3/27 = 13/27

    3/5-1/3=9/15-5/15 = 4/15

    11/12-11/18=33/36-22/36=11/36