2. вычислите: (3/4+4/5) - 8/9=

+1
Ответы (1)
  1. 11 июля, 10:29
    0
    (3/4+4/5) - 8/9 = (15/20+16/20) - 8/9=31/20-8/9=279/180-160/180=119/180