Тендеулердин тубирин ириктеу адисимен табындар?1) x (x+5) = 104

+3
Ответы (1)
  1. 15 августа, 03:30
    0
    X (x+5) = 104

    х²+5 х=104

    х²+5 х-104=0

    D=5² - (-4 * (1*104) = 25+416=441

    х₁=-5+√441/2=-5+21/2=8

    х₂ = - 5-√441/2=-5-21/2=-13