Реши пример (27050 - (357+2406) : 3) * 8

+3
Ответы (1)
  1. 12 мая, 03:59
    0
    (27050 - (357+2406) : 3) * 8=209032

    1) (357+2406) = 2763

    2) 2763:3=921

    3) 27050-921=26129

    4) 26129*8=209032