176216 - (300090-256598) + (501001-364889)

+3
Ответы (2)
  1. 11 марта, 20:44
    0
    176216 - (300090-256598) + (501001-364889) = 268836
  2. 11 марта, 22:08
    0
    176216 - (300090-256598) + (501001-364889) = 176216 - 43492 + 136112 = 268836.