1) + 93+7

2) (+15) + (+15)

3) (-9) + 58

4) 0 + (-18)

5) 81 + (-19)

6) - 13 + (-64)

7) + 5+0

8) (+36) + (-36)

9) 21 + (-59)

10) (-94) + (+6)

11) - 12+12

+5
Ответы (2)
  1. 3 марта, 06:02
    0
    1) + 93+7=93+7=100

    2) (+15) + (+15) = 15+15=30

    3) (-9) + 58=58-9=49

    4) 0 + (-18) = - 18

    5) 81 + (-19) = 81-19=62

    6) - 13 + (-64) = - (13+64) = - 77

    7) + 5+0=5

    8) (+36) + (-36) = 0

    9) 21 + (-59) = - (59-21) = - 38

    10) (-94) + (+6) = - (94-6) = - 88

    11) - 12+12=0
  2. 3 марта, 06:28
    0
    1. 100

    2. 30

    3. 49

    4. - 18

    5. 62

    6. - 67

    7. 5

    8. 0

    9. - 38

    10. - 88

    11. 0