Сереже - 10 (л) на 2 года моложе Вити

Вите - ?

Коле - на 1 год старше Вити

+2
Ответы (2)
  1. 28 марта, 15:27
    0
    Вите 10+2=12 лет

    Коле 12+1=13 лет
  2. 28 марта, 15:54
    0
    1) 10-2=8 (лет) - Вите

    2) 8+1=9 (лeт) - Коле.