1) 9-3/11

2) 2+1 9/11

3) 14 17/21+11 8/21

+2
Ответы (1)
  1. 31 октября, 02:29
    0
    1) 9-3/11 = 8 11/11 - 3/11 = 8 8/11

    2) 2+1 9/11 = 3 9/11

    3) 14 17/21+11 8/21 = 26 4/21