2,52*1,5+9,648:4,8-3,831=?

+2
Ответы (1)
  1. 29 мая, 16:41
    0
    1) 2,52*1,5=3,78

    2) 9,648:4,8=2,01

    3) 3,78+2,01=5,79

    4) 5,79-3,831=1,959