26445: (129+13*15) * 6-623

+5
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 06:32
    +1
    1) 13*15=195

    2) 129+195=324

    3) 324*6=1944

    4) 26445:1944=13.6

    4) 13.6-623=-609.4