Риба меч долаэ близько 100 километрив за годину. скильки километрив вона пропливе за 30 хвилин?

+2
Ответы (1)
  1. 8 мая, 19:31
    0
    100 км за 1 час

    Сколько за 30 мин?

    30 мин=1/2 часа

    100*1/2=100:2=50 (км)

    Ответ: она проплывет за 1 минуту 50 км