Пеший маляр за 6 хвилин уклав 54 цеглыни, другий за 5 хвилин уклав35 циглин, на скильки меньше циглин укладав другий муляр за хвилину?

+1
Ответы (2)
  1. 21 июля, 02:26
    0
    54:6=9

    35:5=7

    9-7=2 на 2 хвил
  2. 21 июля, 04:50
    0
    54:6=9,35:5=7,9-7=2 ...