10/9-8/9=/9 3/5-1/5=/5 9/10-2/10=/10 вычислите

+5
Ответы (1)
  1. 1 мая, 03:13
    0
    10/9-8/9=2/9

    3/5-1/5=2/5

    9/10-2/10=7/10