Обчисли зручним способом 31+7+9=, 8+4+22=

+2
Ответы (2)
  1. 16 декабря, 22:22
    0
    31+9=40

    22+4=26

    7+8=15

    40+26+15=71
  2. 17 декабря, 00:28
    0
    1) 31+9+7=47

    2) 8+22+4=34