1). (21-18,3) * 6,6+3:0,6 = 2). (18-16,9) * 3,3-3:7,5=

+4
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 04:51
    0
    1)

    21-18,3=2,7

    2,7*6,6=17,82

    3:0,6=5

    17,82+5=22,82

    2)

    18-16,9=1,1

    1,1*3,3=3,63

    3:7,5=0,4

    3,63-0,4=3,23