109*6 959:7 603-427

134*7 856:4 506-139

помогите

+5
Ответы (1)
  1. 12 июня, 15:40
    0
    109*6=654

    959:7=137

    603-427 = 176

    134*7=938

    856:4=214

    506-139=367