Примеры: 856:4 = 603-427 = 506-139 = (30+160:4) : 2 = 290-40:2+100=

+1
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 01:50
    0
    856/4=214

    8

    5

    4

    16

    16

    603-427=176

    506-139=367

    (30+160/4) / 2=35

    160/4=40

    40+30=70

    70/2=35

    290-40/2+100

    40/2=20

    290-20=270

    270+100=370