Сократить дробь у в квадрате-8 у + 16/2 у+8

+4
Ответы (1)
  1. 3 мая, 19:15
    0
    (-8 у²+16) / (2 у+8) = (16-8 у²) / 2 (у+4) = (4-у) (4+у) / 2 (у+4) = (4-у) / 2

    выделенное сократили