Помогите

-2,7 х+3,6 у+4,5 х-5,8 у если х - 1 1/9, у - 4/11

+5
Ответы (1)
  1. 22 июля, 18:25
    0
    -2,7x+3,6y+4,5x-5,8y=1,8x-2,2y=1,8 * (-11/9) - 2,2 * (-4/11) = - 2,2+0,8=-1,4