Напряги мозги челлендж 135*1129 + (550-40*30) - 69

+3
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 19:30
    0
    = 152415 + (-650) - 69=151696
  2. 1 апреля, 20:45
    0
    135*1129 + (550-40*30) - 69=151696

    40*30=1200

    550-1200=-650

    135*1129=152415

    152415+-650=151765

    151765-69=151696