1) 3,5*19= ...

2) 74*0,8= ...

3) 0,6*6,37= ...

4) 0,58*0,12= ...

5) 7,3*0,019= ...

6) 0,078*0,65= ...

+5
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 18:46
    0
    1) 3,5*19=66.5

    2) 74*0,8=59.2

    3) 0,6*6,37=3.822

    4) 0,58*0,12=0.0696

    5) 7,3*0,019=1.01251

    6) 0,078*0,65=0.0507