2*2=?

46*47=

69 * 47=

+1
Ответы (2)
  1. 20 мая, 16:24
    0
    1) 2*2=4

    2) 46*47=2162

    3) 69*47=3243
  2. 20 мая, 17:46
    0
    1) 2*2=4

    2) 46*47=2162

    3) 69*47=3243