60 л-1 л-3 л-5 л-8 л какое ответ

+5
Ответы (2)
  1. 19 октября, 00:55
    0
    43 л -

    60 - (1+3+5+8) =

    60-17=43 л
  2. 19 октября, 02:46
    0
    60-1=59

    59-3=56

    56-5=51

    51-8=43