4/9 b+2/3 при b=6; 2 3/10 b+1/2 при b=5

+1
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 00:59
    0
    4/9*6+2/3=2 2/3+2/3=3 1/3

    2 3/10*5+1/2=11 1/2+1/2=12