2.25 * 5.2 : (6.89 + 3.11) - 0.948

+4
Ответы (2)
  1. 24 мая, 11:41
    0
    2.25 * 5.2 : (6.89 + 3.11) - 0.948 = 11.7 : 10 - 0.948 = 0.222
  2. 24 мая, 13:23
    0
    1) 6.89+3.11=10

    2) 2.25*5.2=11.7

    3) 11.7:10=1.17

    4) 1.17-0.948=0.222

    2.25*5.2: (6.89+3.11) - 0.948=0.222