Решите (1/3+1/2) * 2; (1/2-1/3) * 3

+4
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 02:55
    0
    (2/6+3/6) * 2=5/6*2=5/3

    (3/6-2/6) * 3=1/6*3=1/2