60:3+2*6; 60: (3+2) * 6; (49-42) : 7; (54-24) : 6

+1
Ответы (2)
  1. 13 января, 17:52
    0
    60:3+2*6=32

    60: (3+2) * 6=72

    (49-42) : 7=1

    (54-24) : 6=5
  2. 13 января, 18:00
    0
    1) 20+12=32

    2) 60:6•6=10•6=60

    3) 7:7=1

    4) 30:6=5