21 м+35 м + (1600 см: 2 м+184 м) - 300 см: 3 м+18*4 см-21=

+5
Ответы (1)
  1. 29 марта, 20:40
    0
    2100+3500 + (1600:200+18400) - 300:300+18*4-21=5600+18408-1+51=24058