Киоск продав за день 120 кг цыбули и 50 кг моркви по однаковий цени. за цибулю виручили на 630 грн бильше ниж за моркву. скилькы грывень выручылы за цыбулю и моркву окремо

+3
Ответы (1)
  1. 19 июня, 00:19
    0
    120 х виручили за цибулю, 50 х виручили за моркву

    120 х - 50 х = 630

    70 х = 630

    х=630/70

    х=9

    120 * 9 = 1080 (грн) виручили за цибулю

    9*50 = 450 грн виручили зп аморкву