Решите уравнения. 1). - 12,3+х=5,9. 2) 7,4+х = - 2,6. 3) 2,7 - х = - 21,4

+3
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 23:34
    +2
    1) X = 5,9-12,3

    X=-6,4

    2) x=-2,6+7,4

    x=4,8

    3) x=-21,4-2,7

    x=-24,1