3 3/4+1/16*2,4 помогите

+3
Ответы (1)
  1. 13 июля, 05:28
    0
    3 3/4+1/16*2,4=

    15/4+1/16*12/5=

    15/4+3/20=75/20+3/20=78/20=3 18/20=3 9/10=3,9