345 - (22,234:22+220-132) : 3

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 23:24
    0
    1) 22,234:22=1,0106364

    2) 1,0106364+220=221,0106364

    3) 221,0106364-132=89,0106364

    4) 89,0106364:3=29,6702121

    5) 345-29,6702121=316,3297879