А=0,1,2,3,4 деп алып, а*2 орнегынин мандарины есептеп шыгар

+2
Ответы (1)
  1. 25 марта, 03:27
    0
    A=0 a*2=0*2=0

    a=1 a*2=1*2=2

    a=2 a*2=2*2=4

    a=3 a*2=3*2=6

    a=4 a*2=4*2=8