А=0.1 - 2. 3. 4. 5.6 7. 8.9. 10 деп алып 3 •а жане 4•а орнекрэ

+4
Ответы (1)
  1. 27 января, 21:42
    0
    3*0=0. 4*1=4 4*2=8

    3*1=3 3*2=6. 4*3=12 4*4=16 4*5=20

    3*3=9. 4*6=24 4*7=28

    3*4=12. 4*8=32 4*9=36

    3*5=15 3*6=18. 4*10=40

    3*7=21 3*8=24

    3*9=27 3*10=30.