А = 0, 1, 10, 20, деп алып, (а + 80) - 10 орнегынын манын есептер шыгар. а-нын орнына 20 - да артык сан коюга бола ма?

+5
Ответы (1)
  1. 19 августа, 09:58
    0
    (0+80) - 10=70

    (1+80) - 10=71

    (10+80) - 10=80

    (20+80) - 10=90

    20-дан артык коюга болады