Вычислите - 5,1+5,3 (14,4:1,2-14)

+1
Ответы (1)
  1. 23 июня, 19:06
    0
    -5,1+5,3 (14,4:1,2-14) = - 5,1+5,3 (7.2-14) = 5,1+5,3 * (-6,8) = 5,1 + (-36.04) = - 30.94