8y+5 у-9 у-7 у+8 при у = - 18

+4
Ответы (2)
  1. 28 марта, 06:42
    0
    8 у+5 у-9 у-7 у+8

    У=-17

    Так сладываем!

    -3 у+8

    -51+8

    Ответ:-43
  2. 28 марта, 09:01
    0
    -3y+8=-3 * (-18) + 8=54+8=62