Розвяжи ривнняння (274+307) - m=305

+2
Ответы (2)
  1. 9 сентября, 19:22
    0
    (274+307) - m=305

    581 - m = 305

    m = 581 - 305

    m = 276
  2. 9 сентября, 20:42
    0
    581-m=305

    -m=-276

    m=276