3,8y+4,22y-3,02y-7,25=0

+1
Ответы (1)
  1. 13 августа, 21:05
    0
    3,8 у + 4,22 у-3,02 у - 7,25 = 0

    3,8 у + 4,22 у-3.02 у=0+7,25

    5 у=7,25

    у=1,45