2*2

3*3

4*8

7*8

6*8

7*9

3*8

+1
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 17:40
    0
    2*2=4

    3*3=9

    4*8=32

    7*8=56

    6*8=48

    7*9=63

    3*8=24