Вычислите 7 (2), 0,4 (2), 1,2 (2), (1/3) 2, (2 2/9) 2

+4
Ответы (1)
  1. 20 июля, 10:13
    0
    7 (2) = 7 ²=49

    , 0,4 (2) = 0,16

    , 1,2 (2) = 1/4

    , (1/3) 2=1/9

    , (2 2 / 9) 2=4 76/81