913-18*24/27 = 336 / (178-15*10)

+2
Ответы (1)
  1. 23 марта, 06:44
    0
    913 - (18*24) / 27=913 - (9*2*3*8) / (9*3) = 913 - 2*8=913 - 16=897

    336 / (178 - 15*10) = 336 / (178-150) = 336/28 = (12*28) / 28=12