8+0,4 * (3-х) - 0,3 * (7 х-2)

+3
Ответы (1)
  1. 9 января, 03:56
    0
    8+0,4 * (3-х) - 0,3 * (7 х-2) = 8+1,2-0,4 х-2,1 х+0,6=9,8-2,5 х