2/5 * (2 1/2*5,4) = ?

+1
Ответы (2)
  1. 14 июля, 04:19
    0
    0.4 * (10,5*5,4) = 0.4*56,7=22,68
  2. 14 июля, 05:21
    0
    (2/5) * (2,5*5,4) = 2,5*5,4/2,5=5,4